VIDEOPRODUKCIA

Počas 12 rokov aktívnej tvorby sme natočili stovky videí. Pre najväčšie svetové značky, ale aj pre začínajúce firmy. Od jednoduchých videí po komplexné produkcie s 3D modelmi. Od umenia, cez šport, po priemysel. Referencie posielame na mieru.

VZDELÁVANIE

Informujte sa na možnosť bezplatných konzultácií v oblasti videoprodukcie. Ponuka je podľa aktuálne otvorených výziev na NPC. Rovnako sme ako realizátor v národnom programe SIEA na podporu podnikania v kreatívnom priemysle.

LETECKÉ ZÁBERY

Leteké zábery sú dnes prakticky štandart v každom videu. Lietame so všetkými povoleniami, platnou licencou na celom území EU a poistením. Vieme Vám nalietať - natočiť aj nafotiť po predošlej konzultácií objekt, priestor či pozemok a dodať video v parametroch 4K 100fps aj pre vašu ďalšiu úpravu.

STREAMOVANIE

Live stream až na 4 kamery. Vlastná réžia, s možnosťou ozvučenia 4 ľudí s titulkami. Priame prenosy zápasov, konferencíí, a iných akcií. Výhoda je aj možnosť opätovného strihu, keďže každá kamera nahráva zvlásť. Okrem postrihaného videa priamo v réžií je tak možnosť video znova upraviť s inými pohľadmi, alebo spraviť krátke zostrihy, tzv. highlighty.

FOTENIE

Fotenie portrétov, priestorov, technológií. Vytvoríme pre Vás portrétne fotky Vašich zamestnancov - priamo u Vás vo firme. K dipozícií dostanete online katalóg všetkých fotiek a vaši zamestnanci si budú môcť vybrať. Fotíme aj priestory, produkty, technológie, atď...

KAMEROVÉ PRÁCE

Potrebujete natočiť vašu realizáciu projektu na druhom konci Slovenska a pridať ju do existujúceho videa? Alebo nemáte dostatok techniky na kvalitný záznam? Máme všetky typy kamier od slowmotion kamery (do 1000fps), filmové kamery, športové kamery, podvodné kamery, 4 mikrofóny, réžiu, osvetlenie. Vieme tak natočiť čokoľvek.

PODCAST štúdio

Zriadenie podcastového štúdia kdekoľvek - máte zasadačku, konferenčnú miestnosť, alebo kanceláriu? Ani u Vás v obývačke nemáme problém rozložiť 3 kamery, svetlá a nahrať Vám video podcast s vašim hosťom.

ANIMOVANÉ LOGO

Do videa Vám vieme pripraviť aj animované logo, ktoré môžete používať kdekoľvek na zvýraznenie svojej firemnej identity. Animované logo zvýrazní vašu značku či produkt, zákazník si aj vďaka animácií zvykne na vašu identitu.

Bezplatne podporujeme vybrané projekty - produkciou videí pre organizáciu či jednotlivcov, ktorí pomáhajú druhým, ktorí sa dlhodobo snažia o rozvoj športu, kultúry, tradícií, alebo pôsobí v sociálnej oblasti. Videami chceme pomôcť šíriť posolstvo ľudí, či organizácií, ktorí veria v to čo robia.

zákaznícke recenzie

ČO O NÁS HOVORIA NAŠI KLIENTI ?